تعداد 0 محصول در سبد خرید شما وجود دارد
مبلغ کل: تومان
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

خلق ایده های جالب برای تولد

برای برگزاری تولدی که تا مدت ها در ذهن کودک و حتی میهمان هایتان ثبت شود پیشنهاد می کنیم کمی خلاقیت به خرج دهید.

* برای جشن تولد کارت دعوت طراحی کنید. چه بهتر که هنر دست خودتان باشد. این کارت را مطابق با تم تولد تهیه کنید. می توانید عکس کودک خود را نیز روی آن بچسبانید. این امر به مهمانان در انتخاب لباس مناسب و بسته بندی کادو کمک خواهد کرد. همچنین بهتر است که ساعت شروع و پایان تولد نیز در آن ذکر شود.

* بهتر است به تعداد بچه های حاضر در جشن کادو تهیه کنید. این کادو می تواند یک گیفت ساده،یک بسته کوچک خوراکی، پاک کن و یا مداد تراش باشد.

* از مهمان ها بخواهید که با کودک شما به صورت تک تک و دسته جمعی عکس یادگاری بگیرند.

* به جای آهنگ هایی که مناسب سن بچه ها نیست از آهنگ های کودکانه و شاد استفاده کنید؛ این برای بچه ها جذاب تر خواهد بود.

* از مهمان ها بخواهید که متناسب رنگ تم تولد، لباس بپوشند تا فضای شاد و هماهنگی تشکیل شود؛ یا برای آن ها کلاه های بامزه تهیه کنید و عکس دسته جمعی بگیرید.

* عکس ها و فیلم های تولد سال های گذشته کودک را جمع آوری کرده و یک ویدئو بسازید و در حضور مهمان ها به نمایش بگذارید؛ یا یک حالت عکس را بعد از چند سال تکرار کنید و هر دو را در کنار هم در این ویدئو به نمایش بگذارید. دیدن این کلیپ برای همه بسیار لذت بخش خواهد بود.

* به جای استفاده از برف شادی بهتر است از کاغذهای رنگی استفاده کنید که هم فاقد مواد آلرژی زا هستند و هم فضای زیباتری را به وجود می آورند.

* چند بازی و سرگرمی مناسب برای بچه ها در نظر بگیرید تا به شور و هیجان جشن افزوده شود. مثلا برگه های رنگی و مداد رنگی تهیه کنید تا دوستان او برایش نقاشی یادگاری بکشند.

* اگر اندکی طراحی صورت بلد باشید می توانید از این هنر خود نیز برای کودک  هم سن و سالان او استفاده کنید.

* یک کار بسیار ساده و جذاب دیگر نوشتن یادگاری مهمان ها روی تیشرت یا کلاه کودک است. این یادگاری هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

حضور بچه ها در جشن تولد همسالانشان برای آن ها بسیار شیرین و شادی آور است و تا مدت ها خاطره آن را برای هم تعریف می کنند. با برگزاری جشن تولد برای کودک خود به رشد احساسی و اجتماعی او کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *